#invogue
Усе про рукавички: як правильно обрати та на що звернути увагу: фото - Invogue

Усе про рукавички: як правильно обрати та на що звернути увагу

З настанням холодної пори варто замислитися про додаткове утеплення. І аксесуари грають не останню роль у ньому. Читайте у цій статті про рукавички, їхні різновиди, матеріали та як правильно обрати для себе цей теплий і важливий у зимовому гардеробі елемент, а також як виміряти руку для рукавиць. 

Значення рукавичок у повсякденному житті 

Рукавички з’явилися ще в давнину як захист для рук під час роботи чи полювання. У Середньовіччі вони стали символом влади та розкоші, прикрашалися коштовностями та вишивкою, їх носили монархи й знать. Згодом, у XVII-XVIII століттях, рукавички жіночі увійшли в моду як елегантний аксесуар. У XX столітті їхнє значення змінилося: вони стали практичним елементом гардероба, необхідним для захисту від холоду чи під час роботи, інтегрувавшись у повсякденне життя. 

Сперечатися з користю рукавиць неможливо. Ми носимо їх з дитинства, а коли у морозний зимовий день не знаходимо їх у кишені — жалкуємо, що забули покласти. Правильно підібрані рукавички зігрівають і зберігають тепло, забезпечують комфорт під час прогулянок, а також доповнюють образ. Вони можуть бути яскравим акцентом або автентично вписуватися в кольорову гаму аутфіта. 

Види рукавичок

Рукавиці є не лише елементом зимового гардероба. Їх можна додати до осіннього чи весняного образу, а також використати як аксесуар для вечірки. Ось три види рукавичок: 

  1. Зимові: призначені для збереження тепла. Виготовляються переважно з вовни, флісу, кашеміру, натуральної чи штучної шкіри з утепленням. Можуть бути трикотажними, з підкладкою з хутра чи утеплювача. Часто мають подовжені манжети для захисту від вітру.
  2. Осінньо-весняні: легкі, зручні, створені для захисту рук від вітру у міжсезоння. Виготовляються із замші, тонкої шкіри, трикотажу або текстилю. Часто мають елегантний вигляд, чим красиво завершують образ. 
  3. Стильні вечірні: можуть бути довгими або короткими, пасують до вечірніх суконь і до вишуканих образів. Виготовляються з атласу, шовку, мережива чи тонкої шкіри. Часто прикрашаються вишивкою, камінням чи декоративними елементами. З ними можна скласти образ у стилі голлівудського гламуру або new look. 

Чомусь про цей витончений аксесуар забувають навесні, ранньої осені та під час складання образів на вечірки. Але насправді рукавички здавна використовувалися не лише для утеплення, а й для урізноманітнення стилю. 

Матеріали рукавичок: як вибрати оптимальний варіант

Від вибору матеріалу залежить теплоізоляція і стиль. Розглянемо найпопулярніші варіанти та їхні особливості: 

  1. Шкіра та замша: це класика, що поєднує стиль і практичність. Шкіряні моделі відзначаються міцністю, зносостійкістю та захистом від вітру. Вони добре тримають форму і часто мають утеплення, що робить їх ідеальними для міжсезоння чи зими. Замшеві рукавички виглядають вишукано, але потребують ретельного догляду, оскільки матеріал менш стійкий до вологи.
  2. Вовна та акрил: нічого кращого для холодної погоди за вовняні рукавиці немає. Вони чудово зігрівають, утримують тепло, мають природну еластичність. Акрилові зимові аксесуари — бюджетний варіант, невибагливий у догляді, проте вони мають менші теплоізоляційні властивості. 
  3. Хутро: можуть бути як повністю хутряними, так і з хутряною підкладкою. Натуральне хутро прекрасно зігріває, тоді як штучне пропонує етичну альтернативу. Такі моделі додають образу розкоші, але вимагають дбайливого догляду.

При виборі рукавичок враховуйте не лише бюджет, а й вимоги до теплоізоляції і зовнішнього вигляду. Насправді кожна з цих пар може стати у пригоді, тому не обовʼязково обмежуватися лише одним із варіантів. Як підібрати розмір рукавиць — читайте далі.

Як визначити розмір рукавичок і ідеальну посадку

Щоб обрати комфортні рукавички, варто дотриматися кількох порад: 

  1. Виміряйте долоню. Як визначити розмір рукавиць? Обхопіть м’яким сантиметром найширшу частину долоні (зазвичай це область над кісточками пальців, без урахування великого пальця). Отримане число в сантиметрах допоможе визначити ваш розмір рукавиць.
  2. Врахуйте матеріал. Деякі тканини є більш еластичними. Шкіра і замша трохи розтягуються, але загалом добре тримають форму. Обирайте фасон, що щільно облягає руку, якщо хочете шкіряні рукавиці. Трикотажні моделі більш еластичні, тому можна обирати рукавички з невеликим запасом. Купуючи аксесуари з хутра, зверніть увагу на внутрішній простір, щоб долоні перебували у комфорті. 
  3. Орієнтуйтеся на стандартні позначки. Розміри рукавичок S, M, L, XL допоможуть при виборі. Таблиця розмірів рукавиць також стане вам у пригоді.
  4. Поміряйте рукавички на пошті. Найкращий спосіб знайти ідеальну посадку — приміряти рукавички. Обирайте магазини з можливістю примірки перед оплатою, повернення та обміну.

Пам’ятайте, що правильно підібраний матеріал — це запорука затишку і комфорту. 

Додаткові особливості рукавичок: на що звернути увагу

Ви дізналися про те, як визначити розмір рукавиць, а тепер поговоримо про інші опції. У цих аксесуарів є додаткові особливості, що впливають на функціональність і стиль. По-перше, це утеплення. Для зимових моделей важлива якісна підкладка, щоб руки не мерзли. Зверніть увагу на те, що натуральна вовна або фліс чудово зігрівають і забезпечують комфорт, а синтетичні матеріали мають водовідштовхувальні властивості. Якщо ви шукаєте аксесуари конкретно для захисту від вологи, для вас чудовим варіантом буде модель з мембранним покриттям, наприклад, Gore-Tex. 

Ви точно знайомі з цим відчуттям, коли хочеться взимку скористатися смартфоном, і доводиться знімати рукавиці. У цьому немає потреби, якщо у вас модель із сенсорними вставками. Сучасні рукавички часто оснащують вставками для сенсорних екранів. Зазвичай ця характеристика зазначена в описі товару. 

Щоб забезпечити бездоганну теплоізоляцію, обирайте рукавички з регулюванням і кріпленням. Моделі з манжетами, липучками чи затяжками краще прилягають до зап’ястя, запобігаючи потраплянню холодного повітря. Якщо ви полюбляєте прикраси та вишукані аксесуари, вам сподобаються моделі з додатковим оздобленням, як-от мереживо, ґудзики, вишивки. 

Насамкінець, важливим моментом є легкість догляду. Для повсякденного носіння краще обирати аксесуари, що легко очищаються від бруду та пилу. Шкіряні моделі обробляйте спеціальними засобами. 

Як вибрати рукавички на Invogue.ua з урахуванням власних потреб?

Тепер ви ознайомлені з усією інформацією про ці чудові аксесуари. Вона допоможе вам визначитися з вашими потребами. На Invogue.ua є зручний фільтр з лівого боку, де ви можете налаштувати пошук під свій запит, а саме: обрати колір, бренд, розмір, сезон і вартість. Крім того, у нас суто оригінальні товари від відомих брендів, примірка перед оплатою та безкоштовний обмін і повернення. На Invogue.ua ви знайдете рукавички дитячі і для дорослих. Приємного шопінгу!